Predpionirke imale buran vikend

Predpionirke našeg kluba imale su buran vikend kada su u pitanju takmičenja na kojima su učestvovale.

Najpre su u četvrtak odigrale prvo kolo predpionirskog prvenstva Vojvodine protiv ekipe Kikinde koju su savladale maksimalnim rezultatom 3:0 (25:15,25:12,25:19).

U subotu u okviru drugog kola naše devojčice putuju za Vršac gde će odigrati utakmicu protiv istoimene ekipe. Utakmica se igra u vršačkoj gimnaziji sa početkom u 11:00 časova.

U okviru Trofeja Novog Sada naše devojčice su pretrpele poraz od lidera na tabeli ekipe NS Volej Tima maksimalnim rezultatom 3:0.

Takođe najmlađe devojčice našeg kluba učestvovale su i na turniru mini odbojke u Bečeju i tom prilikom osvojile zlato i srebro u konkurenciji 2008 godišta, kao i bronzu u kategoriji 2010 godišta.

Sve naredne utakmice odlukom saveza odigravaće se bez prisustva publike.